Celodenní výlet - Tvrz Hummer

Vážení rodiče,

v úterý 14.6.2022 jedeme s dětmi na celodenní výlet do Prahy - Tvrz Hummer. Vybíráme 500,-Kč, které, prosím, zaplaťte ve školce do konce týdne. Děti do školky přijdou, tak jako obvykle, do 8:00 hodin. Návrat z výletu bude cca kolem 17:00 hodiny.

Děti budou mít s sebou batůžek, ve kterém budou mít - pláštěnku, kšiltovku, kapesníčky, láhev s pitím, nějakou sušenku na odpolední svačinu (prosím žádné chipsy, čokolády, jogurty, či cokoliv, co by se mohlo zkazit nebo roztéci). Dětem, které občas mívají nějakou nehodu, dejte s sebou i náhradní oblečení. Dopolední svačinu a oběd máme pro všechny děti zajištěné.

Prosíme, aby děti byly nasnídané a měly na sobě pohodlné oblečení a pohodlnou obuv dle počasí. Také děti ráno doma namažte proti sluníčku. V případě, že se některým dětem dělá v autobusu špatně, nahlaste to paní učitelce při placení a v den výletu lék proti nevolnosti předáte paní učitelce i s pokyny, kdy lék užívat.

Děkujeme.