Výlet - ZOO Plzeň dne 11.10.2022

Vážení rodiče,

v úterý 11.10.2022 jedeme s dětmi na společný výlet do ZOO Plzeň. Výlet bude hrazený z finančního daru, který nám věnovala společnost Tesco.

Příchod dětí v den výletu do 7:00. Z výletu se budeme vracet do školky na pozdější oběd cca kolem 13:00.

Děti budou mít s sebou batůžek, ve kterém budou mít - pláštěnku, kapesníčky, láhev s pitím a max. jednu sušenku na chuť. Víc dětem, prosím, do batůžku nedávejte!!!! Svačinu budou mít s sebou ze školky. Dětem, které občas mívají nějakou nehodu, dejte s sebou i náhradní oblečení.

Prosíme, aby děti byly nasnídané a měly na sobě pohodlné oblečení a pohodlnou obuv - dle aktuálního počasí.

V případě, že se některým dětem dělá v autobusu špatně, nahlaste to paní učitelce a ráno v den výletu lék proti nevolnosti dítěti podejte. Další lék (na cestu zpět) předejte paní učitelce i s pokyny, kdy a jak lék užívat.

Pokud víte dopředu, že Vaše dítě se výletu nezúčastní, sdělte tuto informaci, prosím, třídní učitelce.

Děkujeme a budeme se těšit.

Kolektiv MŠ Loděnice