Upozornění pro rodiče s platností od 8.9.2020

!!! DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !!!

V Loděnici dne 7.září 2020

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že došlo ke zhoršení situace s onemocněním COVID-19 v okolí naší mateřské školy, musíme od 8. září 2020 přistoupit k přísnějším podmínkám.

• Zákonní zástupci (doprovázející osoby) nebudou mít možnost vstupu do MŠ.

• Děti si po zazvonění na kameru příslušné třídy převezme zaměstnanec MŠ osobně u dveří.

• Při odchodu dětí domů pedagogický pracovník předá dítě též u vchodových dveří.

• Je tedy nutné počítat s jistou časovou rezervou při předání a vyzvednutí dítěte.

• Není dovoleno vstupovat mezi děti! Výjimku mají pouze zákonní zástupci dětí 1. třídy v adaptačním režimu (do 11.září 2020). Tito zákonní zástupci (pouze jedna osoba) mohou vstoupit do MŠ s ochrannou rouškou na nezbytně nutnou dobu.

• Děti si neprodleně po přezutí a převlečení dojdou do umývárny MŠ, kde si umyjí důkladně ruce (alespoň 30 sekund) a poté použijí dezinfekci.

• Děti a pracovníci mateřské školy roušky v prostorách MŠ nosit nemusí.

• Při příchodu i odchodu dětí použijí zaměstnanci MŠ roušku nebo ochranný štít.

Děkuji za pochopení.

Hana Trojanová, zástupkyně ředitelky