Upozornění pro rodiče s platností od 21.9.2020

!!! DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !!!

V Loděnici dne 18. září 2020

Vážení rodiče,

od pondělí dne 21. září 2020 budou mít zákonní zástupci (doprovázející osoby) povolen vstup do mateřské školy – POUZE DO ŠATEN!

Vstup do vnitřních prostor MŠ je povolen, pouze s OCHRANNOU ROUŠKOU a při příchodu si, prosím, DEZINFIKUJTE RUCE!

Do ostatních prostor mateřské školy, prosím, NEVSTUPUJTE!!! Děti si budeme přebírat v dolních prostorách MŠ (u jídelny)!!!

1. Při příchodu si zazvoňte na kameru příslušné třídy, nasaďte si ochrannou roušku a paní učitelka Vás pustí do MŠ (pouze jedna osoba).
  2. Po vstoupení do MŠ si, prosím, dezinfikujte ruce (dezinfekce je umístěná na vyznačených místech).
  3. S dětmi můžete jít do šatny, kde jim můžete pomoci s převléknutím.
  4. Dítě předejte zaměstnanci MŠ u jídelny, kde nahlásíte, jestli jde dítě po obědě nebo po spaní.
  5. Děti si po přezutí a převlečení dojdou do třídy, kde si umyjí důkladně ruce (alespoň 30 sekund) a poté použijí dezinfekci.
  6. Při odchodu dětí domů předá pedagogický pracovník dítě též ve spodní části MŠ (u jídelny).

• Při příchodu i odchodu dětí použijí zaměstnanci MŠ roušku nebo ochranný štít.
  • Děti a pracovníci mateřské školy roušky v prostorách MŠ nosit nemusí.

Děkujeme.                                                                                                                                                                                                                                                                                   Hana Trojanová, zástupkyně ředitelky