DUBEN 2017

Spejbl a Hurvínek

Dne 10. 4. 2017 se třída Motýlků a Sluníček vydala opět do chebského divadla, tentokrát na loutkovou pohádku „Hurvínkovo přání“. Celý děj  tohoto loutkového příběhu, který pojednával o tom, jak chtěl být Hurvínek už dospělý, děti sledovaly se zaujetím a věříme, že si z tohoto představení odnesly spoustu krásných zážitků, se kterými se mohly doma podělit se svými rodiči.

Rej čarodějnic

Dne 26. 04. 2017 nás v naší MŠ navštívil Kejklíř Petr se svým bohatým programem, po kterém nás ze smíchu bolela bříška. Děti prožily den plný kouzel a tance. Naučily se kouzlit, ukázaly, jakou mají sílu při zvedání ,,činky“, a zkusily si žonglování.  I když nám počasí nepřálo, tak nás to neodradilo od kouzlení a poletování na svých košťatech kolem ohniště, kde byla připravena jedna zlá čarodějnice k upálení. Avšak tentokrát měla štěstí, že vše zapadalo sněhem. Přesto byla do ohniště vhozena košťata a až počasí dovolí, vše vzplane a Rej čarodějnic definitivně skončí.