ZÁŘÍ 2017

14. 9. 2017 SCHŮZKY RODIČŮ

Každoroční schůzky s rodiči byly tentokrát obohaceny o besedu s Mgr MgA A. Pokornou, která s rodiči besedovala o přípravě dětí na vstup do ZŠ. Akce byla podpořena z projektu "Osobnostně sociální a profesní rozvoj pedagogů MŠ Nohova Aš

19. 9. 2017 ODPADOMÁNIE

První letošní výjezd byl tentokrát naplánován na Školní statek v Chebu. Cílem výukového programu bylo prohloubení znalostí v oblasti třídění a recyklace odpadů a získání osobní zkušenosti formou her a vyrábění. Děti si na závěr vyrobily ptáčky ze starých CD.

27. 9. 2017    2. SPORTOVNÍ OLYMPIÁDA MATEŘSKÝCH ŠKOL

PŘEDŠKOLÁCI ZE VŠECH MATEŘSKÝCH ŠKOL V AŠI SE SEŠLI NA HŘIŠTI U ZŠ OKRUŽNÍ, KDE SE UTKALI V  8 DISCIPLÍNÁCH.

POČASÍ NÁM PŘÁLO, DĚTI SE PĚKNĚ ROZHÝBALI A TAK NEZBÝVÁ, NEŽ PODĚKOVAT LETOŠNÍM ORGANIZÁTORŮM - MŠ NEUMANNOVA.