LISTOPAD 2017

1. 11. 2017 VÝTVARNÉ SOUTĚŽE

SLUNÍČKA SE ZAPOJILA DO DVOU VÝTVARNÝCH SOUTĚŽÍ. PRVNÍ BYLA POŘÁDÁNA SVS V NÁVAZNOSTI NA BESEDU S VETERINÁŘEM. DRUHÁ SOUTĚŽ BYLA NA TÉMA "NAMALUJ SVOU UČITELKU" A VYHLÁSILO JI MŠMT.

29. 11. 2017 ADVENT V MŠ

Již tradičně jsme se 29.11.2017 v podvečer sešli před budovou školky k adventnímu setkání. Děti potěšily rodiče hudebními vystoupeními     s vánoční tematikou. Na závěr jsme si všichni společně zazpívali vánoční koledy a s úžasem sledovali rozsvícení vánočního stromečku. Velké děti sklidily pochvalu za vlastnoručně vyrobené vánoční cukroví, které nabídly hostům.

POPLETENÁ POHÁDKA

Dne 30. 11. 2017 nás navštívilo divadlo M+M (Vráťa a Kačka Mikanovi) s „Popletenou pohádkou“. Vráťa chtěl vyprávět dětem pohádku sám, ale byl takový popleta, že pomíchal několik pohádek dohromady. Šikovná a pohotová Kačka mu spolu s dětmi pohádku odvyprávěla.

Celé představení bylo doprovázeno hrou na kytaru a  zpěvem, se kterým pomáhaly i  děti. Pohádka se všem móóóóóc líbila. Popleta Vráťa už konečně ví, jak to bylo s Jeníčkem a Mařenkou, a až bude chtít pohádku vyprávět i v jiné školce, tak jí snad nepoplete.

Dětem patří velké DÍKY, za pomoc Kačce.