Žákovský kolektiv 2008

Ocenění žákovský kolektiv roku 2008

Rada Magistrátu města Ostravy vybírala žákovské osobnosti a žákovské kolektivy k ocenění za příkladnou reprezentaci města. Jsme velice rádi, že mezi nejlepší vyhodnocené kolektivy bylo vybráno fotbalové družstvo naší školy, které se v roce 2008 probojovalo do finálového turnaje Coca-Cola Školský Pohár, kde získalo krásné 8. místo z 1276 základních škol České republiky.
Slavnostní akce ocenění se bude konat 17.6.2009 v 9:00 hod. v místnosti č. 306 Magistrátu města Ostravy ( Nová radnice).
Sestava: Červeňák Miroslav-kapitán, Kremzer Petr, Kunc Denis, Tománek Dominik, Michalík Jiří, Pučan Tomáš, Hyrdel Filip, Dorazil Jan, Kaleja David, Vajda Marek, Bystrý Roman, Mecko David, Šmída Petr, Vojtásek Marek, Ožvolda Patrik a Drozd Lukáš.