Soutěž ve šplhu

Krajské kolo družstev ve šplhu

Ve středu 18. 3. 2015 jsme jeli do Frýdku Místku, abychom porovnali své síly s vítězi jednotlivých okresů Moravskoslezského kraje. Celkem bylo 6. družstev. Hned od začátku bylo jasné, že dva okresy jsou na tom o hodně lépe, ale na to třetí místo jsme si věřili. Kluci se postupně zlepšovali a překonali i výsledky z okresního kola v Ostravě. Nakonec při součtu dvou nejlepších výkonů od tří členů družstva nás to umístilo na 4. místo a zaostali jsme za třetím místem o 68 setin sekundy.

Klukům i tak patří velký dík za předvedené výkony.  4. místo v Moravskoslezském kraji!!!

Družstvo tvořili: Marek Tomáš, Strakoš Tomáš, Fiedler David a Schwarz Dominik. Celkový čas 18,37s.

Soutěž družstev ve šplhu 2015

V pátek 13. 3. 2015 jsme se zúčastnili, po dlouhé době, okresního kola soutěže družstev ve šplhu. Družstvo tvoří 4 žáci nebo žákyně. Šplhá se 4,5 m na tyči s přírazem.

V kategorii:  chlapci 6.-7. tříd jsme obsadili 5. místo

chlapci 8.-9. tříd   1. místo