Mikulášská nadílka na Gymnáziu v Nové Pace

Děti z předškolní třídy společně z žáky 1. a 2. ročníku navštívily krásnou besídku na Gymnáziu v Nové Pace. Program obstarali studenti 3. ročníku SOŠPg a bylo se věru na co dívat. Program odstartovala úžasná sestava se stuhou, následovalo nebe a andílci, kteří pekli mikulášský perník a zpívali krásné písně. Následovalo peklo a opět řada zpěvných písní v podání studentek a jednoho studenta. Vše završil sám Mikuláš, který dětem nakonec za pomoci andílků rozdal sladkou odměnu.
Cestou zpět na autobus jsme se zastavili s vánočním přáním v MKS a měli tu krásnou možnost se vyfotit na pódiu s osvíceným andílkem.

To, že nás na zpáteční cestě doprovázel i sníh, to byla jen krásná tečka za tím naším dopolednem