Nadílka v MŠ

V pondělí 19.12. proběhla ve školce vánoční nadílka. Obě oddělení byla od rána spojeny a děti tak mohly čekání na Ježíška prožívat společně. Aby se vůbec Ježíšek dozvěděl, že už ho netrpělivě očekáváme, musely děti  vymyslet a následně ozdobit vánoční stromeček z papíru, na který bylo potřeba nakreslit vánočními kuličky a řetězy. Poté, co děti tento úkol na jedničku splnily, zazpívaly jsme vánoční koledy a zápálily prskavky pro navození té správné vánoční atmosféry. Zazvonil kouzelný zvoneček a na všechny děti čekala ve třídě krásná nadílka pod stromečkem. Děti rozbalily stavebnice Lego, nákladní auta, miminka, velkou sadu dinosaurů, společenské hry, dřevěné pizzy a dortíky jako výbavu do kuchyňky, rychlovarnou konvici, malá autíčka a spoustu dalších dárků. Celý den se pak nesl v duchu těšení se s novými hračkami, což je vždy jeden z nejhezčích pohledů v tomto čase, a to rozzářené dětské oči nad novými hračkami. Tímto bychom chtěli poděkovat všem rodičům, kteří se na tomto okamžiku podíleli.