Podařený rodinný projekt v MŠ na téma ,,U KRMELCE“

V pátek 13.ledna obdrželi rodiče zprávu o budoucím projektu k tématu, které bude probíhat další týden ve školce. V té době žádný sníh nebyl, tak dostala celá rodina jeden společný úkol a to vytvořit zimní les se zvířátky. Na vytvoření svého projektu měli celý týden. Zapojit do tvorby se mohl kdokoliv z celé rodiny (mamka, taťka, sourozenci, babička, dědeček,…). Všichni dostali jedno zadání a technika, materiál, kreativita i pojetí bylo na rodině. Využít se mohlo cokoliv. V pátek 20.ledna se od rána začala školka plnit neuvěřitelnými lesními krajinami. Děti i dospělí nevěřícně obdivovali podařené výtvory. A po svačince mohla začít pořádná školková výstava. Nejprve si děti koupily lístek, pak mohly společně navštívit a prohlédnout si výstavu. Všichni tvořitelé nám představili své krásné projekty. Měli nám prozradit, kdo jim z rodiny pomáhal a co vše na výrobu potřebovali. Nakonec jsme hledali vítězný projekt zimního lesa se zvířátky. Na pomoc nám přišly obě paní kuchařky, paní učitelky ze školy, ale i žáci naší základní školy. Rozhodování bylo velmi těžké. Společnými silami jsme rozhodli, že vítězili úplně všichni. Protože takové projektové díla, které jsme mohli vidět si zaslouží odměnu, potlesk a velké poděkování všem co nám pomáhali.