Květen v MŠ II.

Tento měsíc nás opravdu bavil. Na louce a u rybníka, to byla dvě témata, která nás celý tento měsíc provázela. Počasí nám přálo a měli jsme velké štěstí i na lidi kolem nás. Pan včelař vedle školy nás s předškoláky pozval na prohlídku včelína, kde nám ukázal vše, co se týká výroby medu a starání o včely. Vypracovali jsme s předškoláky veliké množství pracovních listů, které prověřily všechny oblasti. Dostatek času jsme věnovali procházkám v nádherném jarním počasí.
Proběhl také výlet do ZOO Dvůr Králové, který se náramně vyvedl. Slavnostně jsme se rozloučili s paní ředitelkou a dostali od ní diplom za práci předškoláka. Vyrobili jsme luční obraz z tuše, vodovek a krepového papíru, skládali žáby a vybarvovali ryby. Děti také postavily ve třídě krásný rybník, do kterého postupně přidávaly různé živočichy – zejména vlastní výroby.