Výlet do Přírodovědeckého centra

Na konci října jsme se vydali společně se školáky do Hradce Králové. Zatím, co školáci navštívili planetárium, náš cíl bylo Přírodovědecké centrum při ZŠ Bezručova. Čekalo na nás velmi milé překvapení, v suterénu budovy je značné množství terárií a akvárií. Nadmíru příjemná průvodkyně krásně dětem vysvětlila, jak se starají o každé ze zvířat. Velký úspěch měl hned na začátku volně puštěný ARA. Dále od švábů, opiček, hadů, pavouků až po ryby, gekončíky, varany a želvy. Bylo toho opravdu hodně. Na konci prohlídky jsme měli úžasnou možnost si pohladit hada, želvu, agamu a to dokonce malou i velkou.
Dále jsme si dali svačino/oběd v parku a poté jsme se přes „hučák“ přesunuli do Jiráskových sadů, kde jsme jako piráti obsadili tamní loď (prolézačku). Dále už jen následovala klidná a pohodlná cesta s naším úžasným řidičem panem Ottou. Celý den nám přálo počasí, což z každého výletu udělá příjemný zážitek.