Plavecký kurz

Plavecký kurz pro žáky 1. - 5. třídy se uskutečnil od 14. 9. do 30. 11. Výuka proběhla celkem v 10-ti lekcích v bazénu v Nové Pace. Dne 23. 11. proběhly závody na 25 metrů volným stylem. Ve III. družstvu se na 3. místě umístila Elena Hradecká, na 2. místě Beáta Šandová a na 1. místě Jakub Bari. Ve II. družstvu se na 3. místě umístil Přemysl Janata, na 2. místě Matyáš Libich a na 1. místě Adam Otta. V I. družstvu se na 3. místě umístila Adina Sedláčková, na 2. místě Jáchym Stránský a na 1. místě Jan Kalenda. Za svoji snahu a zlepšení svých plaveckých dovedností si všichni žáci slavnostně převzali „mokré vysvědčení“. Poslední výukovou lekci prožily děti relaxačně a mohly se ve vodě dostatečné „vyřádit“. Velké díky patří zřizovateli za poskytnutí autobusové dopravy.