Mikulášská nadílka

V úterý 5.12. proběhl v obou třídách mateřské školy projektový den ,,Nebe, peklo, ráj“. A jak již název vypovídá, vše se točilo okolo čertů, andělů a Mikuláše. Děti se již od rána scházely ve třídě v převleku. Následovala přehlídka všech zúčastněných, kde se děti prošly v kroužku a svou promenádu doplnily o malý taneček nebo představení, za koho jdou. Poté nás navštívil Mikuláš se svou družinou a dětem rozdal balíčky s dobrotami. Slavnostní rej doprovázely soutěže jako bylo například kreslení čerta a anděla do tácu s moukou, procházení pekelnou bránou, splétání mikulášských vousů nebo házení uhlíků pod pekelný kotel. Děti si celé dopoledne velmi užily a ještě během odpoledních hodin ze školky odcházely s čertovskou šmouhou na tváři.