Prosinec v MŠ I.

Poslední měsíc v roce nám odstartovalo téma čertovsko-mikulášsko-andělské, kterým jsme zakončili projektový den s názvem Nebe, peklo, ráj. Děti byly v převlecích za čertíky a andílky, ve třídě je navštívil Mikuláš se svou družinou a rozdal dětem balíčky s dobrotami. Dopoledne bylo plné her a soutěží. Toto téma vystřídalo téma ryze vánoční s názvem Vánoční cinkání. Děti tvořily vánoční přáníčka, zpívaly vánoční koledy, třídily papírové vánoční koule, hledaly vánoční koule podle barev a věšely je na vánoční stromeček. Celé toto téma završila vánoční nadílka, při které jsme čekali na příchod Ježíška. Děti nedočkavě vyhlížely a odměnou jim byl stromeček se spoustou dárků. Tímto bychom chtěli poděkovat všem rodičům, kteří se na přípravě vánoční nadílky podíleli. Patří vám obrovský dík.