Předávání pololetního vysvědčení - 1. a 2. ročník

V pondělí 5.2.2024 nás čekal slavnostní den – předávání vysvědčení za 1. pololetí. Pro prvňáčky to bylo jejich první vysvědčení. Z důvodu lyžařského výcviku, jsme řádný termín předání museli posunout. Tento výjimečný den jsme si chtěli společně užít, tak trochu jinak. Ráno se žáci rozlosovali do barevných smíšených týmů, ve kterých soutěžili celý den. Plnili společně nejrůznější úkoly na rozvoj pozornosti, kreativity, paměti i fantazie. Nejdůležitějším úkolem však byla spolupráce, komunikace a tolerance v týmu. Odměnou pro všechny týmy byla zmrzlina. Nejúspěšnější tým byl nakonec modrý (M. Česáková, E Hradecká, T. Jehlička, M. Kalenda), který nejlépe spolupracoval a žáci si navzájem hodně pomáhali. Jedním z úkolů byla i recitace básniček, práce na interaktivní tabuli, montování písmen do slov nebo hledání rozdílů na obrázcích. Nejtěžším úkolem byla prostorová představivost, kterou týmy měly dokázat sbalením věcí do batohu. Po předání vysvědčení jsme si ještě společně připili na úspěšné 2. pololetí s přáním ať máme super třídní partu i dál!