Vysvědčení (3.-5. ročník)

Pololetí – to to letí

Ve středu 31. ledna jsme se s žáky 3.-5. ročníku vydali do Nové Paky. Čekalo nás pohodové dopoledne v Domě dětí a mládeže a také jedno překvapení jako odměna za snahu v hodinách během celého prvního pololetí.

V DDM jsme si společně užili hraní na africké bubny, zpívání afrických písní a další zábavné rytmizování s úžasnou paní ředitelkou Ivanou Novákovou.

Poté jsme se vydali směrem k tajnému místu, kde jsem dětem měla předat vysvědčení. Po cestě všichni hádali, kam míříme. Cukrárnu u Ámose uhádli ještě dříve, než jsme tam dorazili.

V cukrárně si každý z žáků objednal zákusek, dali jsme si svařenou limonádu a po mlsání jsme si rozdali slíbená vysvědčení.

Dopoledne nám uteklo, stejně tak celé pololetí.

Den jsme si moc užili a věřím, že budou děti dlouho vzpomínat, že si kdysi přebíraly vysvědčení přímo v cukrárně.

Pavlína Maximová