Poznávání živočichů – školní kolo soutěže

27. března proběhlo školní kolo soutěže v POZNÁVÁNÍ ŽIVOČICHŮ. Všichni žáci si zaslouží velkou pochvalu, protože se dokázali naučit velké množství názvů živočichů a také rozpoznat jejich hlasy. Soutěžilo se ve dvou věkových kategoriích. První tvořili žáci 3. třídy a druhou žáci 4. a 5. třídy.

Ze 3. třídy nejlépe uspěli: na 3. Michal Polák, na 2. místě František Švec a na 1. místě Jolana Brendlová.

Ze 4. – 5. třídy nejlépe uspěli: na 3. místě Tereza Fišerová, na 2. místě Adina Sedláčková a na 1. místě Anna Mejstříková.

Jolana Brendlová, Tereza Fišerová, Adina Sedláčková a Anna Mejstříková budou naši školu reprezentovat dne 4. dubna na okrskovém kole soutěže, které pořádá Základní škola Husitská v Nové Pace. Držíme palce!