Informace ke stravování dětí

Informace ke stravování

Vážení rodiče,

Stravné dětí se platí zálohově, dnem nástupu do MŠ musí mít dítě zaplacenou zálohu na stravování (do 1.9.) Stravné hraďte na účet: 162836337/0600, doporučujeme dát trvalý platební příkaz do 15.v měsíci (první do 15.9.). Variabilní symbol je číslo strávníka, které dostane každý strávník na informativní schůzce před nástupem dítěte do MŠ.

Po dohodě, ve výjimečných případech, lze platit v hotovosti. Termín úhrady oznámí vedoucí školního stravování (na nástěnce v šatně).

Společně se stravným se platí i úplata za vzdělání, která činí 400,-Kč.

Dítě - 3 – 5 let:

přesnídávka - 9,-Kč, oběd - 22,-Kč, svačina – 9,-Kč

zálohy na měsíc : 840,-Kč + 400,-Kč celkem 1240,-Kč

Dítě - pro které je předškolní vzdělávání povinné úplatu za vzdělávání neplatí.

zálohy na měsíc: 840,-Kč

Dítě -  které ve školním roce dovrší 7 let:

Přesnídávka – 10,-Kč, oběd – 25,-Kč, svačina – 10,-Kč

zálohy na měsíc jsou 945,-Kč.

Přeplatky ze stravného se vrací 2x ročně – vždy k 31.8 a 31.1.

Jídelníček naleznete na nástěnce v šatně a také na webových stránkách mateřské školy www.webskoly.cz/msnovinypodralskem.

Omlouvání dětí:

Dítě musí být omluveno ze stravování den předem do 12:00hod., v pondělí lze omluvit do 8.00hod.

• Omluvíte-li dítě pozdě či neomluvíte vůbec, můžete si první den absence oběd dítěte vyzvednout ve vlastní nádobách ( ne hliníkových) do 11:00 hod. MŠ nádoby neposkytuje.
  • Od následujícího dne je dítě omluveno a stravné se mu od tohoto dne nezapočítává.

Je důležité při omlouvání oznámit dobu trvání omluvení, můžete ji dle potřeby zkrátit či prodloužit – ale opět pouze den předem do 13:00 hod. v mobilní aplikaci LYFLE, popřípadě osobně či telefonicky

aplikace LYFLE   ve vašem mobilním telefonu

na telefonním čísle:                     487 862 403

775 648 495 (i sms)