Zápis do MŠ pro školní rok 2021/2022

1. KDY: Od 3. do 14. května 2021

2. CO JE POTŘEBA:

• žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání
  • vyjádření dětského lékaře
  • rodný list dítěte (prostá kopie)
  • četné prohlášení rodiče o místě trvalého pobytu dítěte u nespádových dětí; u spádových dětí s bydlištěm v Blažovicích není potřeba, trvalý pobyt dítěte ověří ředitelka školy na obecním úřadě, který vede evidenci obyvatel

• kopii doporučení vyšetření školským poradenským zařízení (jen pokud dítě bylo v takovém zařízení vyšetřeno)

Formuláře si můžete vytisknout na webových stránkách školy, nebo vyzvednout přímo v mateřské škole (pouze po předchozí telefonické domluvě na tel. 739 369 352 - Marcela Lipenská, vedoucí mateřské školy).

3. JAK: Výše zmíněné dokumenty můžete podat následujícími způsoby:

• do poštovní schránky základní školy (vedle vchodu do  základní školy) v obálce označené „zápis do MŠ“ (po vyzvednutí ze schránky, budete informováni e-mailem, že jsme formuláře obdrželi) - upřednostňujeme
  • do datové schránky školy (9dqmbje),
  • na e-mail reditel@skolablazovice.eu s uznávaným elektronickým podpisem,
  • poštou – Základní škola a Mateřská škola Blažovice, příspěvková organizace, Nádražní 7, 664 08 Blažovice
  • osobně do ředitelny základní školy - pouze po předchozí telefonické domluvě (je nezbytné organizovat osobní příjem žádostí tak, aby nedošlo k vyšší koncentraci a pohybu osob v prostorách školy).

Rozhodnutí o přijetí/nepřijetí budou zveřejněna nejpozději do 14. 6. 2021 tj. do 30 dnů od posledního dne pro podání žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání) pod registračním číslem, které Vám zašleme na e-mail uvedený v přihlášce.

V Blažovicích 15. 4. 2021                                          Mgr. Dana Otoupalová – ředitelka školy

(tel. 739 029 216, e-mail: reditel@skolablazovice.eu)