Ředitel: Ing. Martin Blatoň, Ph.D.
Zástupkyně ředitele pro administrativu a 1. stupeň: Mgr. Martina Luxová
Zástupkyně ředitele pro organizaci a 2. stupeň: Mgr. Iva Vrobelová
Ekonom: Ing. Jiří Hlísta
Sekretářka a PaM: Dagmar Kovalová
Učitelé ZŠ:
MŠ MALÍ Skácelová Zuzana AP – Bc. Stojmenovič Maja
MŠ VELCÍ Sklarčíková Veronika AP- Peňázová Kateřina
1.A Mgr. Gardoňová Marcela AP- Berkyová Angela
1.B Mgr. Honlová Martina AP- Vašková Sylva Dis.
2.A Mgr. Hrubá Gabriela AP- Rumpíková Lenka
2.B Mgr. Pavelková Marta AP- Kontrová Iveta
3.A Mgr. Vojčináková Olga AP-Pihiková Nataša
3.B Mgr. Dudová Věra AP- Papajová Alena, Jarochová Iveta
4.A Mgr. Vlčková Petra AP-Doubková Jana
4.B Kučerková Kateřina AP- Kielarová Júlia
5.A Mgr. Grymová Markéta AP- Myšková Blanka
5.B Mgr. Tylečková Kristýna AP- Fojtíková Simona
6.A Mgr. Šidlovská Jaroslava AP-Kalová Irena
7.A Mgr. Kukelková Lucie AP- Palakyová Andrea
7.B Mgr. Grondolská Jitka AP- Bc.Siváková Zlata
8.A Mgr. Prosková Jana AP- Kramná Renáta
9.tř. Mgr. Popelářová Petra AP- Bc. Turek Ondřej
Učitelé MŠ:
Zuzana Skácelová, Veronika Sklarčíková
Netřídní učitelé:
Mgr. Gabriela Solařová
Mgr.A. Hana Puchová
Svatava Sonnková
Ing. Roman Tarhoviský
Mgr. Dariusz Sputo
Vychovatelky školní družiny:
Sylva Vašková, DiS.
Angela Berkyová
Školní asistenti:
Bc. Ondřej Turek
Bc. Zlata Siváková
Zaměstnanci pověřeni výkonem funkce:
Vedoucí ŠPP: Mgr. Martina Luxová
Školní metodik prevence: Mgr. Petra Popelářová
Výchovná poradkyně: Mgr. Iva Vrobelová
Koordinátor inkluze: Mgr. Martina Luxová
Volba povolání: Mgr. Petra Popelářová
Sociální pedagog: Bc.Jaroslava Šidlovská,DiS.
Speciální pedagog: Mgr. Věra Dudová
Metodik ICT: Ing. Martin Blatoň, Ph.D.
Metodik EVVO: Svatava Sonnková
Koordinátor ŠVP: Mgr. Jitka Grondolská
Vedoucí předmětových komisí:
Předmětová komise I. stupně: Mgr. Gabriela Hrubá
Předmětová komise přírodovědná: Svatava Sonnková
Předmětová komise společenskovědní: Mgr. Petra Popelářová
Předmětová komise jazyků: Mgr. Jitka Grondolská
Pověřeni funkcí:
Dopravní a branná výchova: Mgr. Olga Vojčináková
Zdravotnice: Angela Berkyová Prodej stravenek: Lenka Zubrová Výdej jídla: Žaneta Horváthová Vrátná: Lenka Zubrová Školník: Julius Joška
Technická správa budovy a majetku: Martin Strnadel
Uklízečky: Marika Giňová, Nora Horváthová, Gabriela Horváthová