Spolupráce s partnery

Dlouhodobá a osvědčená je naše spolupráce s pedagogicko  psychologickou poradnou pro Prahu 1, 2 a 4, a to nejen v otázkách stanovení správné pedagogicko-psychologické diagnózy našich žáků, ale také v okamžiku výskytu výchovných nebo výukových problémů. V oblasti diagnostiky spolupracuje škola rovněž se speciálně pedagogickým centrem na Praze 2.

Škola dlouhodobě spolupracuje s Pedagogickou fakultou UK v Praze, jejíž je fakultní školou. Studenti k nám pravidelně docházejí na průběžné i souvislé praxe, získávají u nás podklady pro své diplomové práce, provádějí různé průzkumy a se školou spolupracují i po ukončení studia.

Škola je v trvalém kontaktu se  sociálním odborem úřadu městské části Prahy 4, s orgány péče o dítě,s kurátory pro mládež a s odbornými učilišti, která jsou zaměřena na vzdělávání absolventů našeho typu školy.