Aktuální informace školské rady

Při základních, středních a vyšších odborných školách se zřizuje školská rada. Školská rada je orgán školy umožňující zákonným zástupcům nezletilých žáků, zletilým žákům a studentům, pedagogickým pracovníkům školy, zřizovateli a dalším osobám podílet se na správě školy.

Podrobné informace o orgánu školské rady a kontakty na aktuální členy naleznete v článcích níže.

Školská rada se sešla v letošním školním roce v novém složení na online schůzce 27.10. 2021 za účelem volby nového předsedy a schválení výroční zprávy o činnosti školy. Výroční zprávu naleznete na webu školy v sekci Dokumenty ZŠ. Zápis z jednání školské rady naleznete v příloze tohoto článku.

Chtěli bychom poděkovat paní Kateřině Chrástecké za její činnost ve školské radě v uplynulém školním roce.

Byli bychom rádi, aby se naše škola stala komunitním centrem mezi pedagogy, žáky, rodiči a také občany obce Leskovec. Věříme v dobrou spolupráci a součinnost všech ve prospěch školy a v zájmu dětí.

Na členy školské rady se můžete obracet s nejrůznějšími dotazy, připomínkami a náměty.

Za školskou radu Mgr. Věra Staňková