Recepty

V uvedených přílohách naleznete některé z receptů, které nám v naší jídelně uvařily naše paní kuchařky. Tyto recepty jsou sice ze školního roku 2016/2017, ale třeba vás některý zaujme a budete jej chtít vyzkoušet. Postupně budeme vkládat recepty nové, podle kterých naše paní kuchařky budou vařit v tomto školním roce.

6.11.2017

Přidány dva nové recepty z tohoto školního roku: "Pochoutka z lesa" a "Kuřecí soté s jablky". Oba recepty naleznete dole v přiložených přílohách.

8.11.2017

Přidány další dva nové recepty jídel, které nedávno uvařily naše paní kuchařky - "Kuřecí roláda plněná cizrnou a barevnými paprikami" a "Krůtí kuličky se sýrovo bylinkovým přelivem".

19.2.2018

Po delší odmlce se můžete seznámit se dvěma dalšími recepty: tentokrát se jedná o "Pečená králičí stehýka na rozmarýnu a šalvěji" a "Čočkové ragú se špagetami a parmazánem".