Zápisy z jednání školské rady

Milí rodiče,

školská rada se sešla v tomto školním roce už podruhé.

Poprvé to bylo 14.10.2022 za účelem shválení výroční zprávy za školní rok 2021/2022 ještě v původním složení.

Po volbách do obecního zastupitelstva došlo ke změně člena školské rady jmenovaného zřirovatelem. Stal se jím pan starosta Jiří Machač.

Druhá schůzka proběhla dne 20.12. za účasti ředitele školy Pavla Mičunka. Na tomto jednání školská rada přivítala nového člena a prodiskutovala novou koncepci školy na další čtyřleté období. Společně jsme zhodnotili, co se v minulém čtyřletém období podařilo splnit, kde jsou rezervy a případné hrozby. Projednali jsme také jakým směrem se škola chce v dalším období ubírat, jaké jsou vize, cíle a priority. Jednou z největších priorit je rozšíření prostor ZŠ.

Koncepce školy na období 2023 - 2026 bude zveřejněna na webu školy v sekci dokumenty v nejbližší době.

V dalším bodě jednání jsme se seznámili s formou odměňování pedagogů a zaměstnanců školy, potažmo ředitele školy, jehož odměňování je v kompetenci zřizovatele.

Zápis z tohoto jednání a také zápis z posledního jednání školské rady v minulém školním roce ze dne 22.6.2022 najdete v přílohách tohoto článku.

Za školskou radu Mgr. Věra  Staňková