Pozvánka na ADVENTNÍ trhy a rozsvícení vánočního stromu

27.11.2021 Vás zveme na náměstí Smiřických v Kostelci nad Černými lesy na adventní trhy a rozsvícení vánočního stromu.

Přijďte prožít krásnou adventní atmosféru, odpočinout si od každodenních starostí, potěšit se z výrobků, které nás tvořit baví v hodinách nejen pracovního vyučování, ale i v hodinách výtvarné výchovy, v projektových dílnách a ve školní družině. Případně si některým výrobkem můžete vyzdobit vstupní dveře, slavnostní stůl, parapet u okna nebo obdarovat někoho blízkého nebo i cizího, který potřebuje vědět, že na něj někdo myslí.

Naše aranžmá a výrobky voní přírodními materiály – jehličím, plody lesa, dřevem, ...

Věříme, že se rádi seznámíte s činností žáků a přátel školy v době ADVENTU,

že Vám udělají dekorační maličkosti radost a vykouzlí krásné další emoce.

Těšíme se na Vás v době od 11 do 17 hodin.

Dodržujte prosím platná hygienická opatření, všichni chceme prožít adventní, vánoční i ten další čas se svými blízkými a přáteli.

Děkujeme všem, kteří jakkoli dokázali naši školu v této akci podpořit.