Výlet - Národní zemědělské muzeum Praha

4.12. 2019 vyrazila naše škola na velký výlet do Prahy za poznáním. Navštívili jsme Národní zemědělské muzeum. Věřte, že bylo na co koukat. Asi bychom tam museli být celý den. Bylo tam tolik zajímavých sbírek, že se nám opravdu těžko odcházelo na zamluvené divadelní představení, ale nelitovali jsme. První část byla zaměřena na téma "komunální odpad a jeho třídění". Druhá část se týkala nejkrásnější části roku. Tématem byly Vánoce - křesťanské svátky. Několik žáků se i zapojilo, podali slušný herecký výkon a my je odměnili potleskem. Cestou domů jsme se zastavili na Chvalském zámku v Horních Počernicích. Tam jsme si prohlédli sbírku betlémů, a seznámili se s další výstavou s názvem "Dřevo, dřívko, dřevíčko". Domů jsme se vrátili skoro za tmy s krásnými zážitky.