Lyžařský kurz a Škola v přírodě v Rokytnici nad Jizerou

7. - 14. 2. 2020 pořádala naše škola "Lyžařský kurz a Školu v přírodě v Rokytnici nad Jizerou". Cestou tam nás provázela obava, zda budeme mít sníh. Když jsme se podívali na přední sklo autobusu, tak jsme viděli dešťové kapky a sníh skoro žádný. Vše ale dopadlo dobře. Sice byla první den tak trochu obleva, ale potom ... nádhera, začal padat sníh a padal a padal. Lyže na sjezd, bežky, boby ani lopaty jsme nevezli zbytrečně. Též jsme podnikali dlouhé pěší procházky a jeden den i celodenní výlet do Harrachova, kde jsme navštívili sklárny, muzeum sklářství, pivovár, tam jsme se vydatně nasvačili a potom se vydali k Mumlavským vodopádům, do Hornického muzea, pod zem do dolu a na Šindelku. Večery byly zábavné, soutěřilo se, tancovalo, pořádal se KARNEVAL a dokonce i pekly palačínky.

Jídlo bylo super, zasportovali jsme si a večer se velmi dobře bavili. Těšíme se, že za rok pojedeme zas...